Održana radionica zdrave prehrane

U Pučkom otvorenom učilištu 12. svibnja 2023. godine održana je radionica zdrave prehrane koja se provodi u sklopu projekta „Kvalitetnim odlukama do dobrog zdravlja“ UP.02.1.08.0209 a tema radionice je Prehrana dijabetičara koju je vodila nutricionistica Tihana Pašalić.

Predavanje je bilo popraćeno cateringom na kojem se poslužila hrana kao primjer zdrave prehrane.

Prije radionice Udruga dijabetičara Slatki odradila je akciju mjerenja glukoze u krvi, krvog tlaka i zasićenja periferne krvi kisikom.

Odgovori

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*