Forum žena SDP Ploče i Udruga Slatki prikupili sredstva za kupnju CRP analizatora

Forum žena SDP Ploče i Udruga Slatki Ploče, hvalevrijednom akcijom prikupili su sredstva za kupnju CRP analizatora!

Podsjetimo, akcija koja u organizaciji Foruma žena Sdp-a Ploče i Udruge Slatki Ploče, trajala je još od prosinca prošle godina, uspješno je završena na način da su se prikupila sredstva za kupnju dva CRP analizatora. Jedan je predan na korištenje odjela Pedijatrije Doma zdravlja Ploče, dok je drugi predan Hitnoj službi.

Osim CRP analizatora u ovoj akciju prikupila su se sredstva i za kupnju venskog detektora, te dva inhalatora od kojih onaj za odjel Pedijatrije ima i aspirator za bebe.

Odgovori

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*