Organizirano mjerenje krvnog tlaka, glukoze i zasićenja periferne krvi kisikom

U sklopu projekta “Kvalitetnim odlukama do dobrog zdravlja”, Udruga Slatki i partner Grad Ploče organizirali su danas mjerenje glukoze u krvi, krvnog tlaka i zasićenja periferne krvi kisikom.
 
Ovoj akciji odazvalo se 78 Pločana. Kod njih 28 ustanovljen je povišen GUK (dvoje na inzulinskoj terapiji), kisik je kod svih bio dobar (dvoje ih je na kisiku), puls je, također kod svih bio dobar, a kod 20-ero je izmjeren povišenu tlak.
 
 

Odgovori

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*